Тема: QEFƏS SON (3-LU) (Ordan-Burdan/Sevgi dünyası) Babacan (7 May 2019 в 09:43) Nurane sen ozunden niye amerka kewv edrsen .O sozu deyenin biri ucluydedi biride menem.Duz demiwik cunki bu bewliyi ayirmamiwiq bir birinden.Oncunda dedi ki qefesin qalibi bewliye kimidi.Qaldi ki bawqa meselelere wexside yazdm.Men virtuali virtual kimi qebul ede bilmirem cunki real adamiyam bunu Leylayada demiwem ki cucede Nuranede yerlimdi istemerem onlara ziyan gelsin.Aysele qalanda Ayseli sene gore tanidim somra pirpiza gore Ayseli birinci sen tapwirdin mene ki Ayselide 4 ye kimi hetir.Sonra pirpiz dedi.Bu qedre menim sozum Deutsch_Frau (7 May 2019 в 09:49) Babacan, Sənə şəxsində yazdım sözlərimi .5liyi ayırmaq başqa məndə ayırmıram .Hətta hamsi qalıbdır deyirəm ama di gəl ki bizə hörmətsizlik qəbul elemirem kim çıxıbsa bu o demək deyilki bu 3lu haqsız burdadı sözüm budur bəlkə seyif deyirəm !? Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:12) _Xeyallar_^_Sakini_, Mən bu stati açdım Herkesen biləcək sözümyn cani nədir Oyun kenarisansa bir zəhmət kənarda qal.cunki icerde nələr baş verdiyini mən görürəm sən yox ! Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:13) Mən ucuz tutmadım ki Prosta ikiyzly insanların zemanəsidi qinamiram kim ağlayır onun zemanəsidi.exit.Oyuna görə deyil mən həmişə haqsız danışana sözümü demişəm .! Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:17) _Xeyallar_^_Sakini_, mən uşaq deyiləm. Belə düşünən 25yasim var yetəri qədər dünya görüşlü biriyəm!Və və QALDİKİ Qəfəs sadəcə Oyun deyil insanların Özünü Tanıtma Və kimin kim olduğu ortalığa cxma Surecidir.Ona görə də BU QEFES Çox yaxşı oldu açıldı .!exit Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:20) _Xeyallar_^_Sakini_, mən bu oyunda sona qədər düzgün xarakterimi göstərdim !artislik eləmədim kimisə yanıma cekmedim!Axıra qədər özüm oldum!bəli! Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:24) _Xeyallar_^_Sakini_, Bax görürsən sən oyundan xəbərin yoxdur !Elə deyirsən niye ştat açıb cxram dedin ?bu sadəcə bir Yoxlama idi görək kimlər secinecek sənə dedim axı bilmədiyin mövzu barədə fikirivi ozvə saxla .Mən Səni tanımıram şəxsən !onlylarda yazmısan cavab yazıram !bu qədər .!menide bilən bilir dobra biriyəm kimsə mənim dostumdursa sehfde olsa deyəcem.dusmenim düzdə olsa mudafie edəcəm !nəysə Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:25) _Xeyallar_^_Sakini_, mənim haqqımda yalnız sevdiyim dəyər verdiyim insanlar Və dostlar fikir bildirə bilər sənə hələ o haqqa sahib deyilsə ki mənim haqqımda nəsə deyəsən .! Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:29) _Xeyallar_^_Sakini_, mənim nə vaxt gedib getməyəcəyəmin sənə dəxlisi yoxdur ürəyim istəyir gedirəm ürəyim istəyir gəlirəm..dobraliq bununla ölçülmür! ? varligim darlıq edir qayitdigma !?nəysə işində ol uğurlu günlər .gul1. _NEZRIN_ (7 May 2019 в 11:32) _Xeyallar_^_Sakini_, salam .Sen heqiqetde neler baw veridyini bilmirsen Huseyn.Kenardan goruremki hele insanlari deqiq tanimirsan amma ele tanidigina eminsen. Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:36) _Xeyallar_^_Sakini_, təkrar təkrar mənim yazmağa axotum yoxdur sənin bu sozleruve cavabı aşağı comentde verdim.ugurlar .gul1. _NEZRIN_ (7 May 2019 в 11:42) _Xeyallar_^_Sakini_, cox sagol,hormetli olasan daima. CeNNeT_gOzLuM (7 May 2019 в 11:51) salam yene stat yene dava CeNNeT_gOzLuM (7 May 2019 в 11:54) ___PaPaTYA___, Nurane kim deyib siz laiq deilsiz? men day hec qarwmiram kim uddu kim uduzdu.oyundu cixdim oldu bitdi.day menim adimi hallandrmiyin statlarda Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:56) Cennet_Gozlum, şənlik birşey yoxdu sən qalmısan buyana bəziləri var düşüb ortaya onlayni oxu görərsən axşamkı . Deutsch_Frau (7 May 2019 в 11:57) Sənlik Vvjjn (7 May 2019 в 12:22) Nurane Men QALIB OLMUWAM KECEN IL.DURUB BURDA MEN SENE CUCEYE NIYE PAXILLIG EDIMKI?!!INANKI COX MENTIQSIZ DUWUNCEDI BU.SOZUMU DEYIREM BIRDE BURA QAYITMIYACAM...SEN MENI BELE TANIMISAN MEGER?HANSI BIRINIZE PAXILLIG ELEMIWEMKI INDI EDIM?MEN SENE OYUNUN GEDIWATINI DEDIMKI OYUN BEWLIYE QEDER SORAKI OYUNA OYUN DEMIREM.VE HELEDE FIKRIMDEYEM.XS. Deutsch_Frau (7 May 2019 в 12:27) DeNiZ^PeRiSi, sən dünən mənə CUCƏYƏ ƏN BOYUK HORMETSİZLİK ELEDİN BİZ QALMİSİQ FİNALA DEYİRSEN MENİMCUN QALİB DEYİL 3LU MENDE SENE DEYİREM OZ ADVA DANİS HECKİMƏ HAQQ VERMİREM MENNİM YA CUCENİN YERİNİ HAQQİN HAAQQAQİN DEYE.SƏN OZUN AYSELİ DEDİN MENİMCUN BİRİNCİ AYSELDİ.BAX SEN BURDA OZVU YANDİRDİN.BİZDEDEYİRİK 5Lİ HAMSİ QALİBDİR DAY OZUMUZU DE HECE SAYİB SOZ DANİSMİRİQ! Vvjjn (7 May 2019 в 12:35) ___PaPaTYA___, Nurane meni orda saxliyib here oz meselesin hell elediye menim uzerimnen..Olan kime oldu?Aysele..Niye Haqsizlig edilirki ona..Men bunu qebul ede bilmirem Bawa duwdun??Qebulda etmiyecem..Men meni Dolayanlari Yalan daniwanlari Menim uzerimnen iw gorenlerin hec neyin Qebul etmirem..Ne vaxtsa Bawa duweceksen her weyi..Birde mene hec vaxt yazma Nurane...Senle Cuce ucun men neler demiwem Zaura Nuran ki..Bax onlardi ha qalib...Get soruw ozlerinnen hamsi sene bir bir desin her weyi...Ama bu qalibiyyet bele olmali deyildi.Kimse kimsenin uzerinnen iw gormeli deyildi Menim esas tutdugum budu..Indi ise Sagol.. Deutsch_Frau (7 May 2019 в 12:47) DeNiZ^PeRiSi,SƏN NƏ NAGİL DANİSİRSAN NURANİN DOSTUSAN İSTEMEDİ CXASAN NE OYUN SƏNİN USTUNEN OYUN OLUB DEYE SƏN BOBOYDA MENİ CUCENİ İNDİ HECE SAYİB DEYİRSEN MENİMCUN AYSEL BİRİNCİDİ!!!?SƏN İNDİ AGİLLİSAN ?!YA BİZ AXMAĞİQ!!!!AYSEL BİRİNCİ OLSA OLARDİ ZNACİT CXDİ.NE COX AYSEL SİZE DEYƏRLİ İMİŞKİ OZ REFİQELERVU HECE SAYACAQ QƏDƏR SƏNDƏ BİRDƏ MƏNƏ HECNE YAZMA !.el. Vvjjn (7 May 2019 в 13:05) ___PaPaTYA___, NURANIN ADINNAN DANIWMA..NURAN MENIM QEDER ISTIYIBKI CIXIM MEN ORDAN. AMA SORA IWLER TERS GETIRENDE MENIM ORDA QALMAGIM SERF ELEDI HAMIYA BILDIN?DEDILER EWI ONSUZDA BU OYNAMIR ELE BIZ OYNUYAG BUNUN YERINE..MEN BELE IYRENC OYUN OYNAMIRAM..OYNAYANLAR OYNADI MENIM YERIME VE MENDE DUNEN HER KESIN ICINDE DEDIMKI ELE BILMIYIN KI qebul edirem.etmirem etmiyecem.meni ora qeder getirenlere de sagol demirem.demiyecemde..Men mene hormet edin xetrimi istiyib .mueyyem yere qeder getirenlere demiwem sagolumu qalani menlil deyil.Xs. Sene aid (7 May 2019 в 15:42) Bir oyuna gore qrirsz bir birnzi neyi maraqldrki qefes oyunu at cole Zaur_Dayı (7 May 2019 в 17:20) [red]Mövzunu bağla ___PaPaTYA___[/red] Tarix: http://edit.az/forum/14/8/4583/