logo beyaz
Müzakirə üçün mövzu
Forum - ♡❤♡❤♡
Sevgi dünyası | ♡❤♡❤♡
Mövzu: Sən heç gecələrcə ağladın mı? Yalnızlığa,onsuzluğa,yoxsuzluğa...Ayları il etdinmi bir gecədə?- Sən heç ümidləndinmi? Göz yaşına , söz yasına,yeri gəlsə baş daşına...Unutdunmu sən bizi? Sevgimizi? Sevirdik mi bir- birimizi? Sənin kimi eləmədim...Sevmədim...Sevə bilmədim...Getdiyin gündə qaldım..Heç yatmadım..Oyanmadım..Sən heç ölməyi istədinmi? Gecələrcə ac-acına ovuc-ovuc dermanlarla. Ezraili gözlədin mi? Zədələnmiş sevgimizin izi qalsın istədin mi? Sən mənim tək yorulmadın...Mən senin tek başqasıyla ovunmadım..Sən heç durub-durub dəli kimi güldünmü?Halına gülənləri gördükcə diri-diri öldün mü? Men sirr tutdum ikimizi...İkimizdən birimizi.İçimizdən birimizi...Başqasıyla böldünmü sirrimizi? Sən heç özlədinmi?Gözlədinmi? Dözmədinmi? Kimə dəyişdin ki məni? Məndən daha gözəldimi ? Dəyərdimi? Dəydimi?Getdiyinə...Sevdiyinə...Dəydi mi? Sən heç tərk edilmək nədir bildinmi? Ummadığın bir adamdan,canından,yaxınından gözləməzkən o, zərbəni yedinmi? Yerimdə olmağı heç istədin mi? istədin mi? Bezmədin mi? Sən heç hem sevgi ,hem nifrət bəslədinmi? Vecimə deyil deyib,bitsin deyib,itsin deyib, getsin deyib ,arxasıyca çox şey deyib, yenə də içdən içə gözlədinmi?
1 2 >
* Forum | Ordan-Burdan | Sevgi dünyası
Ana Sehife
Saytda: 58 & 72 Qaydalar
comp WEB Versiya
MobTop.az