logo beyaz
Forum - Helede Var Seven!!!!
Sevgi dünyası | Helede Var Seven!!!!
Mövzu: - Qiz: Aloo... Oglan: Alo Salam Canim. Gecenin Bu Vaxti Ne Eceb?... - Qiz: Sevgilim Bize Geldeee... Oglan: Nolubki?... - Qiz: Evde Tekem Qorxuram... Oglan: Yaxsi Amma Ne Bilimee Ayibdi Axi, Goren Zad Olar... - Qiz: Coox Qorxuram Axi, Evden Qeribe Sesler Esidirem... Oglan: Yaxsi Gelirem... - Qiz: (Cavab Vermir)... Oglan: Alo, Ordasan?... - Qiz: (Elaqq Kesilir)... Oglan: Masinina Minib Tez Qiz Gile Gedir. Evlerinin Qapisi Azaciq Aralanmisdi. Qapini Acib iceri Girerken Soka Dusur. Divarda Qan Lekesiyle: - ARTIQ COX GECDi. ONU OLDURDUM Yazildigini Gorur. Oglan Sok icinde Novbeti Divara Baxir: - SON XAiSi SENiNLE AXIRINCI DEFE DANISMAQ OLDU. Oglanin Gozleri Dolur ve Basqa Yazilari Oxumaga Baslayir: - ONU OLDURENDE HEZZ ALIRDIM. SON NEFESiNDE SENiN ADINI CEKEREK OLDU. - BU YAZILARI NiYE OXUYURSAN? CIX GET CANIVI QURTAR... Oglana Maraqli Gelirdi Axi Bunu Nece Ede Bilerdiler. Artiq Onun Ucun Heyatin Menasi itmisdi. Yuxari Mertebeye Qalxarken Novbeti Yazi: - ONU YUXARIDA OZ OTAGINDA OLDURMUSEM. Oglan Qaca-Qaca Pillekenlerden Yuxari Cixarken Novbeti Yazi: - TELESME, MEN BURDAYAM, QAC CANIVI QURTAR. Oglan 1 Addim ireli Atir ve Guzgude Yeni Yazi: - FiKiRLES, ARTIQ HEYATINI iTiREN QIZA GORE OLMEYE DEYMEZ. GERi DON VE GET... Oglanin Ureyi Kinle Dolmusdu, Sevgilisini Olduren Manyaki Nece Olur Olsun Susdurmaliydi, Olumunu Bile-Bile irelileyirdi. ve Yene Yazi: - BURA QEDER GELECEYiNE EMiN DEYiLDiM. OLUMUNU iSTEYiRSENSE QAPINI AC, iCERiDEYEM... Oglan: Fikirlesmeden Qapini Acir ve Qizin Kravatina Teref Baxir, Qizin Meyidi Orda Yox idi. Oglan Kravata Yaxinlasir ve Kicik Bir Kagiz Parcasindaki Yaziya Baxir: - HEYATIMDA NE YAXSIKi SEN VARSAN SEVGiLiM, SENi COOOX SEViREM, SOL TEREFE BAX. Oglan: Qorxa-Qorxa Sol Terefe Cevrilir ve Sevgilisini Gulumseyerek Oglana Teref Baxdigini Gorur... Oglan: Bu Senseen?... - Qiz:- Hee Menem))... Oglan:- Axi Nece Ola Biler, Bess Yazilar, Manyak, Senin Olumun?... - Qiz:- Hamisini Padruqamnan Duzeltmisdik. Ona Basa Salirdimki, Helede Bir- Birini Delicesine S
Mövzuda mesaj yoxdur
* Forum | Ordan-Burdan | Sevgi dünyası
Ana Sehife
Saytda: 16 & 124 Qaydalar
comp WEB Versiya