logo beyaz
Forum - Editde Yadda Qalan Gununuz
_Ay _ParCaSi_ | Editde Yadda Qalan Gununuz
Mövzu: Edit Azda En Yadda Qalan Gününüz ?:)Ilk Nikim Heyat 11 ilk Dostlarım Rufet 1 Blatnoy_Gencoski
Obiri Yadimda Deyil.Ilk Yaddaa Qalan Anlarim Bura ilk Girdiyim Sosial webeke Olub.Statuslara Girende Burani Gormuwdum Qeydiyatda Kewdim Amma hec Ne oldugunu Bilmirdim:) Rengli Idi Diye xowuma Gelmiwdi.;) Hemin Donemde Ele Yagli soyuwler Teqqirler Cinsiyet Adi Ile soyuwler Daha Neler Neler Girurdum Dehwete Gelirdim.Cunki Bizim Ailede Bir Kes Olsun Soyuw Olmuyub.Cekinirdim.Gordum Catan Nomre Wekil istiyir Bezdim Status Yazdimki Bide Bura Donmem :) Cixdim Bir Ay sora Gene Qayitdim.Dostlarim Coxaldi Birteher Yaxwilarini Ve yaxwi insan Sandiglarimi Tanidim Dostlug etdik.Belce Oyrewdim.Burda Bir dostumun Sayti Var idi ora arada Girirdim Ferid Baw Belasinada:) Yazdimki Orda Ve burdayam Ta hecyerde.Oda qewehce Vurdu Wikayete Getdim Bana.Vay Ozde Hemiwelik:) 3 Dostum Caliwdilar Bura Qayidim online acdilar Falan Eziyet cekdiler Sagolsunlar. Adminde dediki Men Ban Etmemiwem Aysel Edib O acsin bandan.Obwim Bir Qiyametle Acdilar Bandan Nikimi.:)
1 2 3 >
* Forum | Ordan-Burdan | _Ay _ParCaSi_
Ana Sehife
Saytda: 16 & 168 Qaydalar
comp WEB Versiya