logo beyaz
Forum - Yaşadiğca Öyrendim (
_Ay _ParCaSi_ | Yaşadiğca Öyrendim (
Mövzu: 5 YAS
Ana ve atamin bir-birlerine qisqirmalarinin meni ne qeder qorxutdugunu oyrendim.
7 YAS
İcki icerken gulsem icdiyimin burnumdan geleceyini oyrendim.
12 YAS
Bir seyin deyerini anlamanin en yaxsi yolunun bir muddet ondan mehrum qalmaq oldugunu oyrendim.
13 YAS
Anamla atamin el-ele tutmalarinin ve qucaqlasmalarinin meni daim xosbext etdiyini oyrendim.
15 YAS
Bezen heyvanlarin ureyimi insanlardan daha cox istiletdiyini oyrendim.
18 YAS
İlk genclik illerimin keder, qarisiqliq, iztirab ve esqden ibaret oldugunu oyrendim.
24 YAS
Sevginin ureyimi qira bileceyini amma buna deyer oldugunu oyrendim.
33 YAS
Bir yoldasi itirmenin en kese yolunun ona borc pul vermek oldugunu oyrendim.
36 YAS
Ehemiyyetli olanin basqalarinin menim ucun ne dusundukleri deyil, menim oz haqqimda ne dusunduyum oldugunu oyrendim.
38 YAS
Heyat yoldasimin meni hele sevdiyini, qabda iki alma qaldiginda kiciyini goturmesinden anlaya bileceyimi oyrendim.
41 YAS
Bir insanin ozune olan guveninin, muveffeqiyyetini boyuk nisbetde teyin etdiyini oyrendim.
44 YAS
Anamin meni gormekden her seferinde sonsuz xosbext oldugunu oyrendim.
46 YAS
Yalniz kicik bir kart gondererek bele birinin konulunu isiqlandira bileceyimi oyrendim.
49 YAS
Her hansi bir isi etdiyimden daha yaxsi etmeye calisdigimda, o isin yaradiciliga cevrildiyini oyrendim.
50 YAS
Sevgi, evde cixarilmamissa, basqa yerde oyrenmenin cox guc olabilecegini oyrendim.
53 YAS
İnsanlarin mene, icaze verdiyim sekilde davrandiqlarini oyrendim.
55 YAS
Kicik qerarlari aglimla, boyuk qerarlari ise ureyimle almaq lazim oldugunu oyrendim.
64 YAS
Xosbextliyin etir kimi oldugunu, ozume vurmadan basqalarina vere bilmeyeceyimi oyrendim.
70 YAS
Yaxsi urekli ve mehriban olmanin, mukemmel olmaqdan daha yaxsi oldugunu oyrendim.
82 YAS
Sancilar icinde qivransam bele basqalarina basagrisi olmamam lazim oldugunu oyrendim.
* Forum | Ordan-Burdan | _Ay _ParCaSi_
Ana Sehife
Saytda: 11 & 135 Qaydalar
comp WEB Versiya