Тема: bir azda yaxşılardan danışaq (Ordan-Burdan/Ibretamiz Movzular.) offline_panda (14 Feb 2018 в 20:17) Peygember Asiqi, mənim yazdıqlarıma rəy yazmasan sevinərəm.Heç müsbət qoyulub 555555555 yazısına güləcək halda deyiləm..Sən mənim yazdığım rəyləri silə bilərsən ama mən sənin yazdığın mənasız bir şeyi siləsi deyiləm(. offline_panda (14 Feb 2018 в 21:16) Peygember Asiqi, yox siləsi deyiləm..Nəyə görə girmirdin bura 3-4 gündü? bilmirəm adın nədi amma mən yeganə deməyə öyrəşmişəm.( ^Mrs_ToMa^ (14 Feb 2018 в 21:26) Heyat qeribedir..ozude cox offline_panda (14 Feb 2018 в 22:53) Peygember Asiqi, bəsdirin görək mən axmaq deyiləm..Ola bilsin bu saytda o adda səni yaxşı biri kimi tanımırlar. ona görə də adını dəyişməyi məsləhət bilmisən.amma mənə görə olduğun kimisən mən səni yaxşı biri kimi qəbul edirəm məni aldatmağa ehtiyac yoxdu..yaxşı mı ?( Mutlu^Umutlu (14 Feb 2018 в 23:14) offline_panda, O herkes si aldada biler meni yox.Seher yazdim ozunu vurdu bilmemiz zliye.Ya ben bu insanin yaziliw terzinden taniyiram.yegane niki sisdeme qowulub qeydiyatdan kecen kimi niki silinir diye bu gizlin bawqa nikle sayta gelir.Mecburdu))yegane niki burda haminin gozu onunde pozgun adminin pozgun userleri yazmiwdi onagore o qizi coxu taniyir. Tarix: http://edit.az/forum/14/40/3975/