logo beyaz
Forum - Futboll bir awkdir
Futbol/İdman | Futboll bir awkdir
Mövzu: Texmini 1 il bunan evel Qebelede Qebele Neftcinen Oynuyurdu Millet vardi stadyonda Dehwet mende Orda idim.oynun gedwati Hakim sehvleriynen Qebele uduzurdu Texmini 70 dege olardi Yan Xet Hakmnin goznun onunde Neftcnin futbolcusu Qeblenin oyncusu Filip ozobci yixdi ve ayagiynan taptaladi.hakim bayragni qaldirmadi yeni cerme zerbsi vermdi millet hakim hakim deye ayga qalxdi o an gordumku oyun davam edir elimde xeyli qepik var idi ozumde hakime yaxin idim neter hakime atdimsa hakime deydi qepikler (sohbet yan xet Hakimnen gedir)ve hakim bawnu tutub otrdu yere o an hegide esebden etdim ve gordum oyun durdu Stadyonun secrutleri polisleri meni gorduler ve mene teref geldler men sehv etdymi anldim duwndumki sakit dursam bular meni tutub bascaqlar iceri.secrtiler polisler meni tutu men o an indi guya futbol lap pik derce delsyemde dedimki secrtuni polsi itlitib gormursuz bu ne haqsizliqdi neter qiwqoriram bular menu tutamir sora gordlerki men futbol xestsiyem dedi gagaw sakit ol oyunduda olan wrydi sakit ol sene su zad verek mende qiwqrib dedimki ne suye ne su iteliyrem bulri)))( hem suclu hemde guclu)meni biraz saktlwdrnen sora getdler bular.ayda dostrim ne qeder gulmuwdu mene.halbki orda nece azrkewi ele tutub aprirlar her oyun xulgganliga gore.menim etdyimse sirf xulganliq idi meydana yad ewya atmaq ve hakmi yarlamaq hepsi cermsi var bunun futbol stadynlarinda olanlar blir .yeni o vezytden men ele cixdim.indse sabah yeni aprelin 12 saat 18 00 Nectciynen oynmuz var bu oyun ucun Qebleye gedrem inwalah ugur Destkldyim nezninde iwdedyim kulbun Yeni Qeblenin olar.
Mövzuda mesaj yoxdur
* Forum | Ordan-Burdan | Futbol/İdman
Ana Sehife
Saytda: 3 & 73 Qaydalar
comp WEB Versiya